Čisté a zdravé administratívne budovy a nákupné centrá

Príjemné a hygienicky čisté administratívne budovy a nákupné centrá

Doprajte zamestnancom aj návštevníkom hygienicky čisté administratívne budovy a nákupné centrá.

Naši pracovníci sa postarajú o komplexné upratovanie, výsledkom ktorého bude maximálna čistota vašich priestorov. Môžete sa spoľahnúť na našu dôslednosť, zodpovednosť a serióznosť. Kvalitné upratovacie práce sú garantované nielen našimi dlhoročnými skúsenosťami, ale aj odbornou spôsobilosťou našich zamestnancov.

Pri upratovaní používame výhradne kvalitné a overené čistiace prostriedky, ktoré si poradia s konkrétnymi typmi špiny a znečistenia. Špecializujeme sa na menšie, stredné aj väčšie plochy. Administratívne budovy a nákupné centrá, ako aj ostatné komerčné prevádzky (priemyselné haly, sklady a pod.) upratujeme najmä v Bratislave a okolí, po dohode aj v iných mestách v rámci celého Slovenska.

Upratovanie aj dezinfekcia administratívnych budov a nákupných centier

Pre administratívne budovy a nákupné centrá zabezpečíme umývanie podláh, vyčistenie a tepovanie kobercov, utieranie prachu, vynesenie odpadkov (v prípade potreby aj doplnenie odpadových vriec do košov) a umývanie okien vrátane parapet.

Samozrejmé je dôsledné upratovanie toaliet a spoločných kuchyniek, utretie kuchynských spotrebičov (po dohode aj dodávka hygienického sortimentu). Nevyhnutnosťou je cielená dezinfekcia zábradlí, kľučiek, vypínačov a ostatných objektov. Eliminuje riziko šírenia baktérii, vírusov či Covid-19. Dezinfekciu vykonávame ozónom, polymérom alebo ručne – v závislosti od plochy a typu prostredia.

Perfektne upratané administratívne budovy a nákupné centrá aj iné priestory

Administratívne budovy a nákupné centrá sú z pohľadu zamestnancov aj návštevníkov špecifickými miestami, a preto dôrazne dodržiavame diskrétnosť.

Prichádzame výhradne v čase, na ktorom sa predtým dohodneme s klientom. Upratovanie prispôsobujeme na mieru presne podľa dohody. Ceníme si vašu dôveru a pri každom upratovaní dbáme na dôkladnosť a spoľahlivosť – bez ohľadu na to, či ide o administratívne budovy a nákupné centrá alebo iné priestory. Je možné jednorazové alebo pravidelné upratovanie.

Zabudnite na špinu, prach a iné nečistoty. FinalClean výborne uprace vašu kanceláriu, priemyselné haly, logistické centrá a podobné objekty. Súčasťou našich služieb je aj upratovanie hotelov, postavebné upratovanie po rekonštrukcii, tepovanie kobercov a prenájom rohoží. Stavte aj vy na upratovanie s výborným pomerom ceny a prvotriednej kvality.