Profesionálne upratovacie práce – zverte ich odborníkom

Zverte upratovacie práce vašej prevádzky do našich rúk

Vo FinalClean zabezpečíme jednorazové aj pravidelné upratovacie práce. Zahŕňajú vysávanie, utieranie prachu, vysypanie odpadkových košov, zmývanie podláh, tepovanie kobercov, umývanie okien a i.

Upratovacie práce prispôsobíme na mieru každej ploche a povrchu. Postaráme sa o vašu súkromnú nehnuteľnosť aj podnikateľské objekty (priemyselné haly, kancelárie, administratívne budovy, nákupné centrá a i.).

Ak ste práve dokončili prerábanie a čaká vás upratovanie po rekonštrukcii, radi vám pomôžeme k hygienickej čistote. Garantujeme upratovacie práce na najvyššej úrovni. S vervou sa pustíme do upratovania každého priestoru – bez ohľadu na jeho veľkosť. Naša ponuka upratovacích prác zahŕňa aj efektívnu dezinfekciu (Covid-19, baktérie, vírusy atď.) – ozónovú, polymérovú alebo ručnú.

Aké výhody prinášajú upratovacie práce v našej réžii

Čerpajte z benefitov využitia našich služieb aj vy. Asi najväčšou výhodou je čistota a hygienickosť bez vašej väčšej námahy. Navyše aj ušetríte, keďže nemusíte kupovať rôzne čistiace prípravky a zariadenia, ktoré možno ani nebudete potrebovať.

My presne vieme, čo platí na to-ktoré znečistenie. Používame kvalitné čistiace prostriedky od overených výrobcov, ako aj spoľahlivé  postupy, ktoré zaistia požadovaný výsledný efekt perfektného upratovania. Upratovacie práce v našej réžii vykonáva tím skúsených, lojálnych a diskrétnych pracovníkov, čo iba podčiarkne kvalitu profesionálneho upratovania. Upratovanie si môžete pohodlne objednať (telefonicky, e-mailom).

Žiadne zbytočné obmedzenia počas upratovacích prác

Pri zabezpečení upratovacieho servisu sme maximálne flexibilní.

Upratovacie práce sa vždy usilujeme zabezpečiť v termíne, ktorý čo najviac vyhovuje našim klientom. Samozrejme, bez zbytočných obmedzení. V prípade kancelárií, priemyselných hál, nákupných centier a podobných objektov zabezpečíme upratovacie práce tak, aby sme nijakým spôsobom neobmedzovali vašu činnosť či nebodaj nezasahovali do súkromia firmy.

Nehrozí žiadne zastavenie či obmedzenie prevádzky. K vášmu majetku pristupujeme s maximálnym rešpektom a zodpovednosťou. Postaráme sa nielen o špičkový upratovací tím – v našej réžii totiž prebieha aj dodávka hygienického materiálu. Nestrácajte čas upratovaním, prenechajte ho profesionálom z FinalClean.