Zdravotnícke zariadenia

Úvod

V našej spoločnosti vieme, aká je čistota v zdravotníctve dôležitá. Zakladáme si na kvalitnej a poctivo odvedenej práci, čo sa odzrkadľuje na konečnom výsledku. Dôležitý je prvotný kontakt, počas ktorého sa dohodneme na osobnej obhliadke a následne pre vás vypracujeme cenovú ponuku podľa vášho zadania.

Komplexné riešenia šité na mieru s garanciou kvality

Ku každej práci pristupujeme osobitne, preto aj cenové ponuky a spôsoby práce sú vytvorené pre každého konkrétneho zákazníka podľa jeho vlastných požiadaviek. Garantujeme precíznosť a záruku kvalitne odvedenej práce, aby sa vaši klienti aj personál cítili vo vašom zariadení príjemne a hlavne aby mali pri každej návšteve dobrý pocit z čistoty.

Služby

Ako sme spomínali, ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Cez ambulancie, čakárne, či vysoko rizikové pracoviská ako operačné sály a laboratóriá, dezinfekciu priestorov, strojové čistenie až po dodávanie hygienického materiálu vyriešime za vás všetko. Stačí nás kontaktovať a nechať zvyšok na náš tím. Ponúkame samozrejme aj dodávanie vami vybraného hygienického materiálu. Naši zamestnanci pracujú s chémiou, ktorá je vhodná pre používanie v zdravotníckych zariadeniach podľa aktuálnych predpisov, čím sa eliminuje vznik bakteriálnej či inej infekcie. Samozrejmosťou je u nás používanie kvalitného a moderného technického vybavenia.