Upraceme aj vaše priemyselné haly, sklady a iné priestory

Perfektne upratané priemyselné haly

Súčasťou našich upratovacích služieb sú aj priemyselné haly a logistické centrá.

Zabezpečíme umývanie okien (vrátane rámov a skiel), podláh, zrkadiel, kúpeľní a toaliet. Povysávame, utrieme prach a vynesieme smeti. V prípade záujmu ponúkame doplnkovú službu – tepovanie kobercov.

Keďže cez priemyselné haly a logistické centrá sa denne premelie množstvo ľudí, tak je žiadaná aj kvalitná dezinfekcia (Covid-19, baktérie, vírusy, pachy, alergény atď.), ktorú taktiež zabezpečíme. Samozrejmá je dezinfekcia elektrických zariadení, drezu, kuchynskej linky, kľučiek a podobných objektov. Vykonávame trojakú dezinfekciu – ozónovú, polymérovú a ručnú, a to v závislosti od typu prostredia. 

Upraceme priemyselné haly bez obmedzenia ich prevádzky

Profesionálny tím skúsených pracovníkov a špičková čistiaca technika sú garanciou hygienickej čistoty.

Aplikáciou účinných čistiacich prostriedkov nedochádza k poškodeniu povrchov či nebodaj zdravia vašich zamestnancov alebo spolupracovníkov.

Zakladáme si na individuálnom prístupe, s cieľom zaistiť upratovanie na mieru. Upratovacie práce sa usilujeme prispôsobiť vášmu časovému harmonogramu tak, aby priemyselné haly fungovali v štandardnom režime, t. j. aby nedochádzalo k zbytočným prevádzkovým obmedzeniam. Sme flexibilní a radi sa s vami dohodneme na termíne, ktorý vám najviac vyhovuje, ako aj na periodicite upratovania (jednorazovo, alebo pravidelne – týždenne, mesačne atď.).

Postaráme sa o čistotu vašich priemyselných hál

Prečo zveriť priemyselné haly a logistické centrá odborníkom z FinalClean?

Ušetríte na mzdách pre zamestnancov na upratovanie, ako aj na nákupe špeciálnej upratovacej techniky a prípravkoch. Poradíme si s rozmanitými znečisteniami a špinou. Garantujeme diskrétnosť, spoľahlivosť a profesionálny prístup.

Zakladáme si na korektných spoluprácach a komplexnosti poskytovaných upratovacích služieb. Cena a rozsah upratovania sú individuálne – bez ohľadu na to, či ide o priemyselné haly, logistické centrá, hotely, administratívne budovy a nákupné centrá alebo iné priestory. V prípade prerábania interiéru dávame do pozornosti upratovanie po rekonštrukcii, s ktorým vám radi pomôžeme.

Medzi naše doplnkové služby patrí aj prenájom rohoží, dodávka hygienického sortimentu, deratizácia a dezinsekcia priestorov, výškové čistiace práce či odstraňovanie grafitov. Veríme, že čisté pracovné prostredie je vizitkou nielen zamestnancov, ale aj zamestnávateľa. Pridajte sa k našim spokojným klientom aj vy.