Prečo nepodceňovať dezinfekciu priestorov pred Covid-19

Efektívna a spoľahlivá dezinfekcia priestorov pred Covid-19

Na dennej báze zabezpečíme účinnú dezinfekciu priestorov pred Covid-19 a ostatnými vírusmi (kancelárske vybavenie, zariadenia hál či priemyselných centier a pod.).

Všetky dotykové plochy budú perfektne vydezinfikované. Pri práci používame ručnú, polymérovú a ozónovú dezinfekciu. Tú realizujeme prostredníctvom ozónového generátora, ktorý efektívne zničí až 99,9% baktérii, plesní aj vírusov – a to bez sekundárneho znečistenia priestoru.

Dodáme, že ozón je najsilnejšie dezinfekčné činidlo, ktoré je až 50-krát účinnejšie ako chlór – a v porovnaní s ním je ozón navyše biologický a ekologicky nezávadný. Ozónová dezinfekcia sa nepostará len o Covid-19 a iné vírusy a baktérie, ale aj o zápachy, peľ, prach, dym či roztoče. Preto je vhodná pre astmatikov, alergikov i domácnosti s deťmi.

Plošná dezinfekcia pred Covidom-19 a inými vírusmi či baktériami. Okrem ozónu je účinná aj polymérová dezinfekcia.

Na rozmanitých povrchoch zničí Covid-19, rôzne vírusy,  plesne, baktérie, riasy či kvasinky. Jej výhodou je, že po aplikácii zanecháva ochranný film, čím bráni ďalšej kontaminácii. Ako ozón, tak aj polymérová dezinfekcia je šetrná k zdraviu aj prírode. Výrobcovia garantujú sedemdňový účinok po jej nanesení.

Ak teda chcete seba i svojich zamestnancov, obchodných partnerov či spolupracovníkov ochrániť pred Covid-19 a inými vírusmi či baktériami, neváhajte nás kontaktovať. Postaráme sa o prvotriednu dezinfekciu priestorov, ktorá zbytočne nezaťaží váš rozpočet. Taktiež vám poradíme, aká dezinfekčná metóda bude pre vás najvhodnejšia.

Covid-19, pleseň či baktérie nemajú žiadnu šancu

Pri dezinfekcií používame výhradne kvalitné a overené prostriedky a prípravky.

Po použití nezanechávajú neestetické škvrny či šmuhy na povrchoch a taktiež nelepia na podlahách. Sú bez chlóru a iných nepríjemných zápachov. Pri práci aplikujeme najmodernejšie dezinfekčné metódy, ktoré sú bezpečné k vášmu zdraviu aj majetku.

Vždy dbáme, aby ochrana pred Covid-19 a ostatnými vírusmi mala čo najdlhodobejší efekt. Nepodceňujte dezinfekciu spoločných priestorov, buďte ohľaduplní a zodpovední. My vám v tom pomôžeme. Postaráme sa aj o upratovacie práce (priemyselné haly, hotely, administratívne budovy, nákupné centrá). Taktiež zabezpečíme dôsledné upratovanie po rekonštrukcií, tepovanie kobercov či prenájom rohoží. Medzi ponúkané služby patrí aj dodávka hygienického sortimentu. Kontaktujte nás pre viac informácii.