Postavebné upratovanie po rekonštrukcii prenechajte profíkom

Precízne upratovanie po rekonštrukcii

Postavebné upratovanie po rekonštrukcii je pomyselnou poslednou prekážkou, ktorá bráni užívať si nový vzhľad interiéru.

Vo FinalClean vás od nej radi odbremeníme a zbavíme úmorného a namáhavého upratovania. Postaráme sa o rýchle a dôsledné upratovanie po rekonštrukcii, a to za výbornú cenu. Samozrejmý je vysoký štandard kvality prác v réžii skúsených odborníkov, ktorí sú experti na upratovacie práce.

V prípade potreby zabezpečíme aj dezinfekciu priestorov (ručná, ozónová, polymérová). Radi vám pomôžeme zvoliť najvhodnejšiu dezinfekčnú metódu (Covid-19, baktérie, vírusy, peľ atď.). Nemusíte sa obávať, dezinfekcia od FinalClean je šetrná a ohľaduplná nielen k vášmu zdraviu, ale aj majetku.

Čo zahŕňa komplexné upratovanie po rekonštrukcii

Väčší si menší stavebný zásah nie je spojený len s radosťou z nového priestoru, ale aj upratovaním.

Nemáte naň čas? Stačí nás kontaktovať, o všetko ostatné sa postaráme. Upratovanie po rekonštrukcii od FinalClean zahŕňa odstránenie prebytočného stavebného materiálu. Následne sa pustíme do umývania priestorov – vrátane okien, dverí a podláh.

Taktiež vám povysávame a utrieme prach. Naše služby zahŕňajú aj tepovanie kobercov a sedacích súprav. V prípade potreby je možná aj dodávka hygienického sortimentu. Naše  upratovanie po rekonštrukcii zahŕňa komplexnosť upratovacích prác (nie iba odstránenie hrubej špiny a niekoľkocentimetrových nánosov prachu).

Časová flexibilita upratovania po rekonštrukcii

Uvedomujeme si, že stavebný neporiadok je odlišný od toho klasického.

Spája sa so zvýšenou prašnosťou, väčšími kusmi špiny aj väčšími znečistenými plochami. Je teda zrejmé, že upratovanie po rekonštrukcii si žiada oveľa viac energie, ale aj čistiacich prostriedkov a prípravkov ako štandardné upratovanie. Prenechajte ho skúseným profesionálom.

Poradíme si aj s nečistotami, ktoré by ste svojpomocne vyčistili len veľmi ťažko, resp. by vám to trvalo pomerne dlhú dobu. Investujte svoj čas do užitočnejších aktivít, my sa už o upratovanie po rekonštrukcii postaráme. Vieme sa prispôsobiť vášmu časovému harmonogramu aj termínom. Zaistíme nielen perfektné upratovanie po rekonštrukcii.

Naše portfólio služieb totiž zahŕňa aj kompletné upratovanie komerčných priestorov (administratívne budovy, nákupné centrá, výrobné a priemyselné haly, hotely, ale aj zdravotnícke, gastro a iné prevádzky). Nestrácajte čas upratovaním, venujte ho sebe, svojej rodine či podnikaniu.